Yapılan İş: Besi Çiftliği
Hizmetler: Anahtar Teslim

Anahtar Teslim Besi Çiftliği

Bazı firmalar, küçükbaş, büyükbaş veya tavuk çiftliği kurmak isteyen girişimcilere, anahtar teslim hazır hayvan çiftliği kurmaktadırlar. Bu şirketler ve firmalar, yatırımcı ve girişimcinin sermayesine göre, herhangi bir inşa seçeneği kullanarak çiftliğin üretime hazır hale gelmesini sağlamaktadırlar. Bu yazımızda Anahtar Teslim çiftlik kurulumu fiyatları, Ahır maliyeti hesaplamasının nasıl olacağını, Ahır ruhsat maliyeti, Büyükbaş hayvan çiftlikleri nasıl kurulur sorularına yanıt almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Besi Çiftliği Kurarken Kullanılan Malzemeler

  • Betonarme yapı malzemeleri,
  • Çelik konsültasyon,
  • Prefabrik adı verilen yapı malzemesi.

Prefabrik yapı malzemesi daha çok tavuk, ördek, kaz gibi kanatlı kümes hayvanı yetiştiriciliğinin yapıldığı çiftliklerde tercih edilmektedir. Yine bununla birlikte inek veya koyun yetiştiriciliği için kurulan çiftliklerde, hayvan barınağı haricinde, depo, yem saklama alanı, yaşam alanı gibi yerlerde de, çelik kolsültasyon veya prefabrik yapılar inşa edilebilmektedir.

Diğer Projelerimiz

Avm Yapımı

Sed ut perspiciatis unde omnis iste nas error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam…

View details
Avm Yapımı